O firmie

Skoda Hardek stoi przed budynkiem aso skoda kraków

Hardek Car Serwis + Sp.z o.o.
33 lata na rynku

Firma rozpoczęła swą działalnośc w branży motoryzacyjnej już w roku 1988. Została założona przez jednego z obecnych właścicieli. Do końca roku 2016 prowadzona była w formie spółki cywilnej pod nazwą Hardek & Hardek. Początkowo firma specjalizowała się w:
- naprawy blacharskie Kraków,
- naprawy lakiernicze Kraków
Różnych marek. Współpracowała z Dealerami działającymi na rynku krakowskim w zakresie napraw powypadkowych tj. Opel, Fiat, Ford, Peugeot i inne.

W 2004 roku podpisała umowę koncesyjną z Peugeot Polska na mocy której firma Hardek Car Serwis uzyskała status Autoryzowanej Stacji Obsługi w zakresie mechaniki, blacharstwa i lakiernictwa.

warsztat aso skoda kraków w którym wykonuje się naprawy blacharskie kraków

Od 2014 dzierżymy tytuł
ASO Skoda Kraków

W latach 2013/14 w porozumieniu z Volkswagen Group Polska firma wdrożyła szereg procedur związanych z uzyskaniem miana Partnera Serwisowego marki Skoda. Ostatecznie pod koniec 2014 roku wstąpiła w szeregi prestiżowej grupy ASO Skoda Kraków. Firma Hardek Car Serwis klasyfikowana jest w ścisłej czołówce w Polsce w zakresie jakości usług oraz zadowolenia klientów.

biuro aso skoda kraków

Zatrudniamy ponad 25
wykwalifikowanych specjalistów

Współpracujemy z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. W naszych szeregach są specjaliści:
- naprawy blacharskie Kraków
- naprawy lakiernicze Kraków

Zapewniamy kompleksową obługę w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych. Firma Hardek Car Serwis ASO Skoda Kraków to przede wszystkim kompleksowa naprawa Państwa samochodów pod względem usług mechanicznych, blacharsko-lakierniczych, zakupu części zamiennych i akcesoriów oraz zakupu polis ubezpieczeniowych.

Hardek Car Serwis - Film o naszym doświadczeniu i profesjonalizmie