33 lata
na rynku

Firma Hardek Car Serwis Sp.z o.o. Sp. komandytowa rozpoczęła swą działalnośc w branży motoryzacyjnej już w roku 1988. Została założona przez jednego z obecnych właścicieli. Do końca roku 2016 prowadzona była w formie spółki cywilnej pod nazwą Hardek & Hardek. Początkowo firma specjalizowała się w naprawach blacharsko - lakierniczych różnych marek. Współpracowała z Dealerami działającymi na rynku krakowskim w zakresie napraw powypadkowych tj. Opel, Fiat, Ford, Peugeot i inne.

W 2004 roku podpisała umowę koncesyjną z Peugeot Polska na mocy której firma Hardek Car Serwis uzyskała status Autoryzowanej Stacji Obsługi w zakresie mechaniki, blacharstwa i lakiernictwa.

Od 2014 jako
autoryzowany serwis Skody

W latach 2013 i 2014 w porozumieniu z Volkswagen Group Polska firma wdrożyła szereg procedur związanych z uzyskaniem miana Partnera Serwisowego marki Skoda. Ostatecznie pod koniec 2014 roku wstąpiła w szeregi prestiżowej grupy Autoryowanych Serwisów marki skoda. Firma Hardek Car Serwis klasyfikowana jest w ścisłej czołówce w Polsce w zakresie jakości usług oraz zadowolenia klientów.

Zatrudniamy ponad 25
wykwalifikowanych specjalistów

Obecnie w naszej firmie zatrudniamy ponad 25 wysoko - wykwalifikowanych specjalistów.. Współpracujemy z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

Zapewniamy kompleksową obługę w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych. Firma Hardek Car Serwis to przede wszystkim kompleksowa naprawa Państwa samochodów pod względem usług mechanicznych, blacharsko-lakierniczych, zakupu części zamiennych i akcesoriów oraz zakupu polis ubezpieczeniowych.