Naprawy blacharskie i lakiernicze w Krakowie. Kiedy i gdzie warto je przeprowadzić?

Naprawy blacharskie i lakiernicze w Krakowie. Kiedy i gdzie warto je przeprowadzić?.

Naprawy blacharskie i lakiernicze to usługi, które mogą się przydać każdemu kierowcy. Stanowią nieodzowny element likwidacji szkód komunikacyjnych oraz pozwalają odświeżyć i odnowić wygląd auta. Warto zatem sprawdzić, kiedy i gdzie najlepiej przeprowadzić naprawy blacharskie i lakiernicze w Krakowie.

Kiedy i po co przeprowadza się naprawy blacharskie i lakiernicze?

Naprawy blacharskie i lakiernicze są ważnymi elementami przy remoncie nadwozia. Pomagają przywrócić pojazdowi doskonały wygląd i zlikwidować szkody powstające w różnych sytuacjach.

Częstym źródłem uszkodzeń lakieru i karoserii są stłuczki i wypadki. Naprawy blacharskie i lakiernicze są więc ważnym etapem likwidacji szkód komunikacyjnych. Jednak usługi tego rodzaju mogą być potrzebne także w innych sytuacjach. Naprawy lakiernicze i blacharskie mogą być konieczne po silnym gradobiciu lub wichurze, podczas której na auto lecą różne przedmioty (np. gałęzie z drzew). Wiele rys i uszkodzeń powstaje też przy normalnej eksploatacji auta - uszkodzenia lakieru powodują piasek i kamyki lecące spod kół innych pojazdów, sól drogowa sypana zimą itp.

Szybkie wykonanie napraw lakierniczych i blacharskich ma duże znaczenie. Uszkodzenie lakieru - rysa, wgniecenie lub inny ubytek -  wystawia blachę na działanie warunków atmosferycznych. To niechybnie prowadzi do powstania ogniska korozji. Bez napraw lakierniczych czy blacharskich ognisko to się rozrasta, a problem coraz bardziej pogłębia. Im dłużej zwlekamy z naprawami, tym większe jest uszkodzenie karoserii i tym większy będzie koszt jej naprawy.

A zatem, jeśli tylko zobaczysz uszkodzenie, niezwłocznie udaj się do zaufanego, profesjonalnego serwisu. Naprawy lakiernicze i blacharskie w Krakowie wykonasz w Hardek Car Serwis.

Naprawy blacharskie w Krakowie

Hardek Car Serwis oferuje profesjonalne naprawy blacharskie w Krakowie. Firma świadczy takie usługi od ponad 20 lat. O wysokiej jakości serwisu świadczy uzyskany w 2004 roku status Autoryzowanej Stacji Obsługi i uzyskany w 2014 roku status Autoryzowanego Serwisu marki Skoda.

Autoryzacja nie oznacza jednak, że firma zajmuje się wyłącznie autami Skody. Naprawy blacharskie i lakiernicze w Krakowie przeprowadzić tu mogą właściciele pojazdów wszystkich marek.

Warto zaznaczyć, że profesjonalne naprawy blacharskie w Krakowie to nie tylko kolokwialne "klepanie" karoserii. W zakres usług wchodzi także przywracanie naruszonej w wyniku wypadku geometrii nadwozia, wymiana podłużnic, wymiana lub remont dachu, maski, drzwi, pokrywy bagażnika, podłogi, progów, błotników i zderzaków. Naprawy blacharskie w Krakowie to również prostowanie, dopasowywanie czy spawanie elementów metalowych nadwozia, usuwanie wgnieceń, szpachlowanie i wyrównywanie blach.

Są to zatem kompleksowe działania obejmujące pełen remont i rewitalizację wszystkich metalowych elementów nadwozia.

Naprawy lakiernicze w Krakowie

Hardek Car Serwis oferuje również naprawy lakiernicze w Krakowie. Z tych usług również mogą skorzystać właściciele samochodów wszystkich marek.

Naprawy lakiernicze w Krakowie wykonywane są z wykorzystaniem profesjonalnych materiałów lakierniczych STANDOX. To najwyższej jakości produkty, które spełniają europejskie wymogi dotyczące emisji lotnych związków organicznych (VOC).

Hardek Car Serwis oferuje drobne naprawy lakiernicze w Krakowie, jak i likwidację poważniejszych uszkodzeń czy kompleksową renowację lub wymianę lakieru. Możesz tu więc usunąć drobne rysy i zadrapania lub uzupełnić punktowe ubytki, jak i dokonać poważniejszych napraw.