Profesjonalne naprawy lakiernicze i blacharskie w Krakowie

Profesjonalne naprawy lakiernicze i blacharskie w Krakowie.

Naprawy lakiernicze i blacharskie ? kiedy i po co się je robi?

Naprawy lakiernicze i blacharskie mogą się przydać każdemu kierowcy, bez względu od jego umiejętności czy staż za kółkiem. Wiele uszkodzeń pojazdu wynika bowiem nie z winy samego kierowcy, ale z różnych sytuacji od niego niezależnych.

Oczywiście najczęstszym (i najpoważniejszym) źródłem uszkodzeń karoserii czy lakieru są stłuczki, kolizje i wypadki. Naprawy lakiernicze i blacharskie są tu istotnym elementem likwidacji szkód wynikających z tego rodzaju zdarzeń.

Okazuje się jednak, że nie są to jedyne przyczyny uszkodzeń. Naprawy lakiernicze i blacharskie mogą być konieczne m.in. po silnych wichurach, w wyniku których na auto lecą różne przedmioty, ale też po gradobiciach i innych ekstremalnych zdarzeniach pogodowych. Wiele uszkodzeń lakieru powstaje również w wyniku tzw. normalnej eksploatacji auta. Piasek, drobne kamyczki czy sól drogowa lecące spod kół naszego i innych pojazdów z czasem uszkadzają bowiem powłoki lakiernicze.

Naprawy lakiernicze i blacharskie przydają się więc w wielu sytuacjach. Ich szybkie wykonanie ma duże znaczenie. Uszkodzenie lakieru w postaci głębokich rys, wgnieceń i ubytków może bowiem wystawiać blachę na działanie czynników atmosferycznych. To z kolei nieuchronnie prowadzi do powstawania ognisk korozji i poważnych uszkodzeń. Szybko (i dobrze) przeprowadzone naprawy lakiernicze i blacharskie pozwalają uniknąć takich problemów.

Takie naprawy przeprowadza się oczywiście lokalnie ? w warsztatach położonych blisko miejsca zamieszkania, gdzie łatwo dostarczyć i odebrać pojazd. Jeśli zatem szukasz idealnego miejsca na naprawy lakiernicze i blacharskie w Krakowie ? oferta Hardek Car Serwis jest właśnie dla Ciebie.

Naprawy lakiernicze w Krakowie

Hardek Car Serwis oferuje profesjonalne i skuteczne naprawy lakiernicze w Krakowie. Firma  od 20 lat świadczy usługi serwisowe dla właścicieli aut wszystkich marek. Jednak od 2004 roku poszczycić się może statusem Autoryzowanej Stacji Obsługi Skody, a od 2014 roku również Autoryzowanego Serwisu tej marki.

Autoryzacja jest doskonałym dowodem na wysoką jakość świadczonych tu usług. Dodatkowo warto zauważyć, że naprawy lakiernicze w Krakowie odbywają się z wykorzystaniem doskonałych, markowych materiałów i narzędzi. Hardek Car korzysta m.in. z materiałów lakierniczych STANDOX. Są to jedne z najlepszych produktów na rynku i spełniają wyśrubowane wymogi europejskie dotyczące emisji lotnych związków organicznych (VOC).

Naprawy lakiernicze w Krakowie to zarówno drobne działania punktowe, jak i likwidacja poważniejszych szkód, a także kompleksowa renowacja czy całkowita wymiana lakieru. Zakres działań łatwo więc dopasować do indywidualnych potrzeb konkretnego klienta.

Naprawy blacharskie w Krakowie

Hradek Car Serwis oferuje również naprawy blacharskie w Krakowie. Działania z tego zakresu obejmują zarówno drobne naprawy wgnieceń i uszkodzeń karoserii, jak i redukcję poważniejszych szkód. Przeprowadzić tu można więc m.in. przywracanie naruszonej geometrii nadwozia, wymianę i remont podłużnic, dachu, maski, pokrywy bagażnika, drzwi, progów, zderzaków błotników i rozmaitych detali.

Naprawy blacharskie w Krakowie to zatem działania kompleksowe. Obejmują dokładne dopasowywanie, prostowanie i spawanie metalowych elementów nadwozia, redukcję wgnieceń i wyrównywanie blachy czy szpachlowanie karoserii.

Podobnie jak w przypadku napraw lakierniczych również naprawy blacharskie w Krakowie dostępne są dla właścicieli aut wszystkich marek i modeli. Hardek Car Serwis oferuje także wynajem aut zastępczych na czas naprawy, bezgotówkowe rozliczanie szkód komunikacyjnych czy obsługę flot samochodów.

Naprawy blacharskie i lakiernicze w Krakowie to zatem szeroka i atrakcyjna oferta dla wszystkich, którzy potrzebują tego rodzaju usług.